Činnosti

Představujeme výběr z našich nabízených služeb.

Slaboproudé technologie

V portfoliu nabízených slaboproudých technologií jsou: Kamerové systémy CCTV, IP kamery, Elektronické zabezpečovací systémy, Elektronické požární systémy, Datové sítě

podrobnosti
Silnoproudé technologie

V portfoliu silnoproudých technologií nabízíme návrhy a realizaci elektroinstalace a elektroinstalačních prací od projektování, návrhy na technologii, technologické vybavení, zemní práce spojené s ukládáním kabelů, dodávku materiálu až po finální určení, montáž a následné spuštění.

podrobnosti
Dodávka materiálu

Dodáváme komplexní službu v oblasti elektromateriálu, ať se jedná o silové nebo slaboproudé materiály.

podrobnosti
Vypracování cenových nabídek

Cenové nabídky zpracováváme na všechny naše prováděné činnosti. Nabídku Vám zpracujeme na základě písemné dohody. Pokud součástí písemné dohody není technická dokumentace, výkaz výměr, musíme udělat vlastní monitoring stavby.

podrobnosti
Inteligentní elektroinstalace

Systém inteligentní elektrické instalace zajišťuje pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Dopřejte si pohodlné spínání či stmívání osvětlení, komfortní řízení vytápění, ovládání žaluzií, rolet nebo garážových vrat a ostatních spotřebičů dálkovým ovládačem nebo bezdrátovými nástěnnými tlačítky.

podrobnosti
Elektrické vytápění

Realizujeme elektrické vytápění od návrhu zakázky po předání zákazníkovi. V nabídce máme infrapanely, vysokoteplotní panely, topné rohože, skleněné sálové panely a mnoho dalších.

podrobnosti
Měření a regulace

Cílem je navrhnout zákazníkovi systémové řešení a současně zahrnout jeho potřeby. V rámci projektové přípravy zpracujeme na vyžádání zákazníka technickou studii popisující současný stav zařízení, navrhneme technické řešení, včetně cenové rozvahy a časového harmonogramu průběhu prací. Vytvoříme projektovou dokumentaci veškerých rozvodů podle kterých provedeme instalaci kabeláže a veškerého zařízení.

podrobnosti